Lidé: Vladimír Horák je ředitelem divize Business Solutions v CCV Informační systémy

Druhou novou posilou v CCV je Helena Konečná, která nastoupila do stejné divize na pozici marketingové specialistky.

Lidé: Vladimír Horák je ředitelem divize Business Solutions v CCV Informační systémyNovým ředitelem divize Business Solutions ve společnosti CCV Informační systémy byl jmenován Vladimír Horák (34). Pozice byla volná od července 2014, kdy tehdejší ředitel divize Marek Procházka přešel v rámci CCV na pozici business development managera.

Vladimír Horák působí v CCV od roku 2008. Na post ředitele divize Business Solutions přechází z pozic projektového manažera a následně vedoucího realizace. Ještě předtím působil v roli programátora, konzultanta a service managera ve společnosti AutoCont CZ.

Vystudoval obor Informatika a automatizace na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase se zajímá o turistiku, fotografování a nové technologie.

Divizi Business Solutions dále posílila Helena Konečná (27), která nastoupila na pozici marketingové specialistky. Do CCV přišla v polovině roku 2014 ze společnosti Moravia Propag, kde působila na pozici systémového specialisty NAV, mimo jiné i při školení a koordinaci rozvoje podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV.

Má též zkušenosti z oblasti webového designu a programování. Je svobodná, jejími zájmy jsou fotografování a potápění.

Zdroj: CCV Informační systémy

Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře