Lidé: Veeam Software rozšiřuje svůj český tým

Posílení má být reakcí na dobré výsledky v loňském roce.

Lidé: Veeam Software rozšiřuje svůj český týmSpolečnost Veeam Software oznámila rozšíření svého týmu o dvě nové tváře. Podle svého vyjádření firma rozšiřuje tým v reakci na rekordní výsledky v posledním roce, kdy měla v prvních třech kvartálech dosáhnout až 60% meziročního růstu.

První novou tváří je Martin Beran nastoupivší na pozici softwarového inženýra. Martin Beran je specialistou na technologie VMware, storage architekturu a technologie používané v datacentrech. Vlastní mnoho profesních certifikací a ocenění společností Sun Microsystems, VMware, NetApp či Oracle.

Před nástupem k Veeam pracoval jako IT manager ve společnosti Carter a jako konzultant pro datacentra a virtualizaci ve společnosti Simac Technik.

Vystudoval obor Informační systémy na UJEP.

Druhou tváří je Eva Čerešňáková, která nastoupila na pozici marketingového manažera společnosti, kde vystřídala Jiřího Brožáka. Na starost bude mít marketingové a PR aktivity v regionu zahrnujícím Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Dříve působila ve společnosti Citrix, ve které se starala o marketingovou a PR komunikaci v rámci České republiky a Slovenska. O PR komunikaci se dříve starala i ve společnostech SAS Institute a VMware.

Vystudovala Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: Veeam Software

Komentáře