Lidé: Václav Kameníček stane v čele nové divize společnosti CCV Informační systémy

Firma zároveň jmenovala Marka Procházku na pozici business development managera s odpovědností za podniková řešení.

Lidé: Václav Kameníček stane v čele nové divize společnosti CCV Informační systémySpolečnost CCV Informační systémy oznámila založení nové divize s názvem Inovace a mobilní řešení. Divize bude zaměřena na vytváření nových produktů, rozvoj současných služeb a jejich zasazení do produktového portfolia společnosti. Zároveň po ní nově spadá tvorba a rozvoj mobilních aplikací.

Do čela nového útvaru byl jmenován Václav Kameníček (na fotografii vlevo), který v CCV doposud pět let zastával pozici marketingového manažera divize eBusiness.

Předtím působil na marketingových postech ve společnostech GiTy a Brand Brothers.

Václav Kameníček vystudoval ekonomiku a management na Masarykově univerzitě v Brně, na které navázal studiem na Českém institutu pro marketing. Ve volném čase se věnuje snowboardingu, tenisu, cestování či jízdě na horském kole.

Posila ve vedení

CCV zároveň oznámilo jmenování Marka Procházky (vpravo) do pozice business development managera s odpovědností za oblast podnikových řešení, včetně Microsoft Dynamics AX. Na novou pozici přechází po čtyřletém působení v roli ředitele divize Business Solutions

Před nástupem do CCV Informační systémy působil více než 9 let ve společnosti Cegedim CIS, kde zastával postupně funkce international technician, technical manager a nakonec customer service senior manager.

Marek Procházka vystudoval matematiku a počítačovou geometrii na Slezské univerzitě v Opavě. Mezi jeho koníčky patří hra na kytaru, jízda na lyžích a horském kole, fotografování a IT a audio technika.

Zdroj: CCV Informační systémy
Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře