Lidé: Václav Hána je manažerem outsourcingového centra Canonu

Z pozice manažera střediska Center of Excellence for Intelligent Data Processing – CoE-IDP bude Hána připravovat obchodní a marketingovou strategii, a bude mít zodpovědnost za obchodní výsledky a vedení, motivaci a rozvoj celého týmu.

Lidé: Václav Hána je manažerem outsourcingového centra CanonuSpolečnost Canon pověřila Václava Hánu výkonem pozice manažera centra pro skenování a vytěžování dat (Center of Excellence for Intelligent Data Processing – CoE-IDP) v týmu Canon Business Services.

Hlavní náplní jeho práce bude příprava obchodní a marketingové strategie, odpovědnost za obchodní výsledky a vedení, motivace a rozvoj celého týmu CoE-IDP.

Václav Hána nastoupil v roce 2007 do společnosti Océ Česká republika a stál u samého vzniku dnešního dnešního CoE-IDP, tehdy zvaného Scanreco centrum.

Dvě pobočky CoE-IDP v Praze a Olomouci poskytují outsourcingové služby v oblasti digitalizace dokumentů, optického rozpoznávání znaků, sběru, vytěžování a archivace dat pro širokou zákaznickou základnu po celém světě.

Za těch téměř 9 let jsme ušli velký kus cesty a věřím, že se nám podaří zúročit potenciál, který Center of Excellence a jeho služby představují, zejména s ohledem na rozvoj služeb v oblasti digitalizace a správy dokumentů,“ uvedl Hána ke svému jmenování.

Zdroj: Canon

Úvodní foto: Canon

Komentáře