Lidé: Tým Shoptetu posílil o Terezu Tesařovou a Lukáše Štěpku

Tesařová bude mít na starost službu Pokladna, péči o klienty a komunikaci s nimi. Štěpka bude zodpovědný za výkonnostní kanály a dostupnost informací pro klienty.

Lidé: Tým Shoptetu posílil o Terezu Tesařovou a Lukáše ŠtěpkuSpolečnost Shoptet představila své nové posily, Terezu Tesařovou (22), která do společnosti nastoupila na pozici oblastní manažerky, a Lukáše Štěpku (23), který bude v Shoptetu působit jako výkonnostní manažer.

Tereza Tesařová bude ve společnosti Shoptet zastávat pozici oblastní manažerky, mezi jejíž povinnosti patří především péče o klienty a komunikace s nimi. Zároveň bude pečovat o novou službu Pokladna, která umožňuje společnou správu e-shopu a kamenné prodejny.

Před příchodem do Shoptetu pracovala Tereza Tesařová jako specialistka jazykových pobytů na serveru Letuška.cz. Má vzdělání v oblasti provozu civilního letectví.

Lukáš Štěpka bude ve Shoptetu působit jako výkonnostní manažer, jehož hlavní pracovní náplní bude dohled nad všemi výkonnostními kanály, a to zejména nad PPC a SEO. Bude zodpovědný za to, že potenciální klienti naleznou potřebné informace na všech relevantních místech.

Do Shoptetu přišel ze společnosti Aticom, kde působil v oddělení marketingu. Je absolventem Karlovy univerzity, obor marketingové komunikace a PR.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: Shoptet

Komentáře