Lidé: Tomáš Minařík posiluje management Sprinx Systems

V novém působišti se bude věnovat řízení dceřiné společnosti Sprinx Consulting a rozvoji konzultačního přístupu k zákazníkům.

Lidé: Tomáš Minařík posiluje management Sprinx SystemsManagement společnosti Sprinx Systems získal novou posilu. Tomáš Minařík, dosavadní šéf regionálního centra společnosti AutoCont CZ, přichází, aby se ujal vedení dceřiné firmy Sprinx Consulting.

Zároveň se bude podílet na posílení značky Sprinx The Doers a rozvoji konzultačního přístupu k firemním zákazníkům.

Protože se naše obchodní aktivity rozrůstají, rozhodli jsme se pro posílení managementu. Jsem proto velmi rád, že se pan Minařík rozhodl reflektovat naši nabídku,“ uvedl Jiří Čáp, zakladatel a CEO společnosti Sprinx Systems.

Mým prvním úkolem je konsolidace aktivit skupiny a obchodní podpora všech divizí. Chceme dosáhnout růstu prodejů obchodních systémů z našeho portfolia, ty pomůžou našim stávajícím i budoucím zákazníkům reagovat na oživení trhu,“ nastínil sám Minařík své první kroky.

Tomáš Minařík vystudoval na technickou kybernetiku na ČVUT a má mnohaletou zkušenost s vlastnickým i manažerským řízením IT integračních firem. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase rád hraje tenis.

Zdroj: Sprinx Systems

Úvodní foto: Sprinx Systems

Komentáře