Lidé: Tomáš Chumchal je novým key account managerem Axis Communicatons pro ČR i SR

Jeho úkolem bude rozvíjení vztahů a obchodu s klíčovými systémovými integrátory v České i Slovenské republice.

Lidé: Tomáš Chumchal je novým key account managerem Axis Communicatons pro ČR i SRSpolečnost Axis Communications oznámila, že na pozici key account managera pro Českou republiku a Slovensko nastupuje Tomáš Chumchal. V nové funkci bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit s klíčovými partnery společnosti v obou zemích.

Regionální kancelář společnosti Axis Communications v Praze se od svého založení neustále rozrůstá, což odpovídá poptávce na trhu s inteligentními kamerovými systémy. Tomáš Chumchal je již jedenáctým členem našeho týmu a my se těšíme, že zhodnotí své dosavadní zkušenosti v pozici key account managera,“ uvedla Markéta Bauerová, sales manager společnosti pro oblast střední Evropy.

Tomáš Chumchal přišel ze společnosti Securitas ČR, kde působil nejdříve jako interní auditor a poté jako business development manager s odpovědností za projekty s využitím bezpečnostních technologií včetně kamerových systémů.

Tomáš Chumchal získal inženýrský titul na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava, kde studoval obor Technická bezpečnost osob a majetku na Fakultě bezpečnostního inženýrství. Je svobodný, ve volném čase se rád věnuje cestování a horské turistice.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře