Lidé: Tibor Kolejak je obchodním ředitelem SMB divize slovenského Microsoftu

Na pozici přichází po dvanácti letech ve společnosti. Na starost bude mít obchod a marketing v daném segmentu, i partnerskou síť.

Lidé: Tibor Kolejak je obchodním ředitelem SMB divize slovenského MicrosoftuSlovenská pobočka Microsoftu oznámila jméno nového obchodního ředitele SMB divize. Od 1. 4. jím je Tibor Kolejak, který bude ve své funkci zodpovědný za obchod a marketing společnosti v segmentu malých a středních podniků. Zároveň bude mít na starost řízení slovenské partnerské sítě.

Teší ma, že som sa stal súčasťou slovenského tímu. Po 12 rokoch na rôznych pozíciách v rámci Microsoftu sa vraciam späť na Slovensko a som rád, že budem môcť zužitkovať moje doterajšie skúsenosti,“ uvedl Tibor Kolejak ke svému jmenování.

Tibor Kolejak před nástupem do Microsoftu pracoval ve společnostech Energoinfo – Union Fenosa Group a PricewaterhouseCoopers. V Microsoftu potom zastával řadu pozic, například finančního ředitele české podobčky. Naposledy pak působil jako provozní a marketingový ředitel v Kazachstánu.

Vzdělání si Tibor Kolejak odnesl z Ekonomické Univerzity v Bratislavě a z Fakulty ekonomie Granadské univerzity ve Španělsku. Je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se rád věnuje golfu, hře na harmoniku a dálkově ovládaným modelům letadel.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře