Lidé: Thomas von Baross je viceprezidentem D-Linku pro střední, východní a severní Evropu

Dosavadní šéf D-Linku pro střední a východní Evropu bude mít nově na starost aktivity firmy v Beneluxu, Skandinávii a Finsku. K rozšíření jeho pravomocí došlo po restrukturalizaci evropské organizace D-Linku a vznik dvou nových prodejních regionů.

Lidé: Thomas von Baross je viceprezidentem D-Linku pro střední, východní a severní EvropuSpolečnost D-Link se rozhodla centralizovat svoji evropskou organizaci a ustanovila dva nové velké prodejní regiony. V rámci tohoto procesu s okamžitou platností jmenovala Thomase von Barosse (53) viceprezidentem pro střední, severní a východní Evropu.

Von Baross, který měl dosud na starosti země střední a východní Evropy, nyní řídí veškerou činnost D-Link také v zemích Beneluxu, Švédsku, Finsku, Dánsku a Norsku. Nové uspořádání má umožnit rychlejší a pružnější fungování společnosti D-Link na evropských trzích a tím také další rozšiřování jejího vlivu v Evropě.

Naším cílem je zajistit si přední postavení v perspektivních oborech, jako jsou automatizované domácnosti, IP kamerový dohled a chytrá firemní řešení,“ uvedl Kevin Wen, prezident D-Link Europe.

Zaměříme se na udržení D-Linku na cestě k úspěchu v maloobchodu, e-komerci a projektové činnosti a na rozvíjení nového tržního potenciálu,“ dodal Thomas von Baross.

Von Baross má téměř 20 let zkušeností v ITC průmyslu a v D-Linku působí již 11 let. Dříve působil ve společnostech Tiscali, Bintec a Funkwerk Enterprise Communications.

Zdroj: D-Link.

Úvodní foto: D-Link

Komentáře