Lidé: Thomas Thoelke je teritoriálním manažerem Sophosu pro region NEEMEA

Jeho primárním úkolem bude nábor nových partnerů v rámci regionu.

Lidé: Thomas Thoelke je teritoriálním manažerem Sophosu pro region NEEMEASpolečnost Sophos jmenovala nového teritoriálního manažera pro region NEEMEA (Východní Evropa, Střední Východ a Afrika). Stal se jím Thomas Thoelke, který dosud na pozici obchodního ředitele zodpovídal za oblast východní Evropy a Skandinávie. Ze své nové pozice bude zodpovědný za nábor nových partnerů v regionu, s důrazem na zefektivnění prodejních struktur Sophosu v tomto regionu.

Thomas Thoelke posílil tým Sophosu v důsledku akvizice společnosti Astaro v roce 2011, kde působil od roku 2008. Dříve zastával různé obchodní pozice ve společnostech z oblasti distribuce a prodejního kanálu v Německu a Finsku.

Věřím, že Sophos má ohromnou příležitost získat značný podíl na trhu. Výrazné trendy jako cloud, mobilita, virtualizace nebo big data představují pro Sophos a jeho partnery výzvu k růstu. Jsem proto velice rád, že se stávám součástí týmu, který významně přispěje k bezpečnosti tohoto regionu,“ uvedl Thomas Thoelke ke svému jmenování.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře