Lidé: Štěpán Karoch je direct sales manager v Shoptetu

Jeho hlavním úkolem bude podpora služby Pokladna a jejího prodeje majitelům kamenných obchodů. Na nové pozici Karoch zužitkuje své zkušenosti z vedení prodejního týmu společnosti Storyous.com.

Lidé: Štěpán Karoch je direct sales manager v ShoptetuSpolečnost Shoptet rozšířila v březnu letošního roku svůj tým o Štěpána Karocha (27). Z pozice direct sales managera bude jeho hlavním úkolem bude podpora služby Pokladna a její komunikace směrem k majitelům kamenných prodejen.

Štěpán Karoch přichází ze společnosti Storyous.com, kde pracoval na pozici sales team managera pro Čechy a získal zkušenosti s prodejem pokladních systému. Během své kariéry pracoval také v bankovním sektoru na obchodních pozicích.

Shoptet není už jen o e-shopech. Nabízíme on-line pokladní systém, který ocení i majitelé kamenného obchodu, který využívá našich znalostí z e-shopů a posouvá prodej a služby o krok dál. Věřím, že Štěpán díky svým předchozím zkušenostem pomůže tuto naši službu dostat do širšího povědomí světa off-line obchodů,“ uvedl Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: Shoptet

Komentáře