Lidé: Stefan Mandl je obchodní ředitel WD pro Evropu, Rusko a SNS

Ve funkci vystřídá Svena Rathjena, který povýšil na pozici viceprezidenta a generálního manažera pro síťová řešení.

Lidé: Stefan Mandl je obchodní ředitel WD pro Evropu, Rusko a SNSSpolečnost WD oznámila, že jmenovala Stefana Mandla (na fotografii) do funkce obchodního ředitele pro Evropu, Rusko a SNS. Ve funkci bude mít na starosti zejména prodej a distribuci pevných disků a spolupráci s OEM partnery.

Ve funkci nahradil Svena Rathjena, který přechází na pozici viceprezidenta společnosti a generálního manažera pro produkty ze segmentu síťových řešení.

Obě personální změny vstoupí v platnost 1. února 2015.

Stefan Mandl pracuje u společnosti WD již deset let a zastával v ní několik funkcí. V poslední době působil převážně na pozici obchodního manažera pro Evropu. Mandlova praxe před příchodem do WD zahrnuje různé pozice v hardwarových a softwarových firmách.

Sven Rathjen začal pracovat pro WD před sedmi lety jako marketingový ředitel, kdy záhy přešel na obchod až na předchozí pozici viceprezidenta pro obchod v Evropě, Rusku a SNS. Na nové pozici bude přímo podřízen Jimu Welshovi, výkonnému viceprezidentovi WD pro obchod.

Stefan si do své nové role přináší výsledky, které zahrnují rozšíření distribučních kanálů na trhu v západní Evropě o více než 50 %. Očekáváme, že svými strategickými dovednosti a nadšením naváže na pozice, které před ním na poli distribučních kanálů v celé Evropě, Rusku a zemích SNS vybudoval Sven,” uvedl k personálním změnám Scott Davis, senior vicepresident WD pro obchod.

Zdroj: WD

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře