Lidé: Stanislav Čihák je ředitelem Newton Technologies

Na pozici střídá Petra Heriana. Jeho záměrem je rozšíření portfolia a dosažení pozice lídra na dalších slovanských trzích.

Lidé: Stanislav Čihák je ředitelem Newton TechnologiesStanislav Čihák se k 1. 9. 2014 stal ředitelem společnosti Newton Technologies. Na pozici vystřídal Petra Heriana, který se chce soustředit na svou roli předsedy představenstva.

Stanislav Čihák je absolventem oboru telekomunikační technika na elektrotechnické fakultě ČVUT. Uplynulé čtyři roky působil v Newton Technologies na pozici projektového manažera, kde získal zkušenosti v oblasti realizací dodávek hlasových technologií.

Dříve pracoval v sesterské společnosti Newton Media jako vedoucí IT oddělení. Zkušenosti má i z práce v dalších softwarových a technologických společnostech.

Chceme dále posílit naši vedoucí pozici na českém trhu i v zahraničí. Zúročíme naše zkušenosti s hlasovými technologiemi v českém, polském a slovenském jazyce a budeme intenzivně pracovat na rozšíření portfolia našich produktů, abychom se stali jedničkou i na dalších trzích, používajících slovanské jazyky,“ konkretizoval nový ředitel Newton Technologies své záměry.

Zdroj: Newton Technologies

Úvodní foto: Newton Technologies

Komentáře