Lidé: Sherif Seddik je novým viceprezidentem Citrixu pro region EMEA

Nový regionální viceprezident a výkonný ředitel bude zodpovědný za růst a vývoj Citrixu v celé oblasti EMEA. Do společnosti si přináší bohaté zkušenosti s mezinárodním obchodem, přičemž v posledních třinácti letech působil v Microsoftu.

Lidé: Sherif Seddik je novým viceprezidentem Citrixu pro region EMEASpolečnost Citrix oznámila jmenování Sherifa Seddika výkonným ředitelem a viceprezidentem regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika).

Ze své nové pozice bude zodpovědný za růst a vývoj společnosti v celém regionu, bude podporovat růst zisku, příliv nových obchodních příležitostí a rozvíjení partnerského ekosystému.

Jsem nadšený vizí Citrixu i prokázanou schopností společnosti propojovat lidi s aplikacemi a daty na jakémkoliv zařízení, platformě nebo cloudu,“ uvedl Sherif Seddik při příležitosti svého jmenování.

Seddik má 27leté zkušenosti s mezinárodním obchodem v různých zemích na třech kontinentech. Od roku 2002 pracoval ve společnosti Microsoft, přičemž posledních pět let působil jako generální ředitel divize Western Europe Enterprise and Partner Group, kde byl zodpovědný za prodej softwaru, zařízení a online služeb pro klíčové zákazníky Microsoftu.

Před svým působením v Microsoftu pracoval Sherif Seddik 14 let v NCR Corporation, kde zastával různé obchodní a manažerské pozice.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix

Komentáře