Lidé: Scott Dodds vede partnerskou divizi VMware v regionu EMEA

Z pozice viceprezidenta divize Channel and Alliances pro region EMEA bude Dodds zodpovědný spolupráci s partnery v celém regionu. Kromě toho se bude starat i o segment malých a středních zákazníků. Do VMware přichází z Microsoftu.

Lidé: Scott Dodds vede partnerskou divizi VMware v regionu EMEASpolečnost VMware oznámila jmenování Scotta Doddse na pozici viceprezidenta divize Channel and Alliances pro region EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika).

Dodds bude ze své funkce zodpovědný za vytváření a rozvoj vztahů s partnery v rámci regionu. Zároveň bude mít na starosti segment malých a středních zákazníků.

Máme prvotřídní síť partnerů po celém světě a Scott je velmi schopný manažer, jehož zkušenosti pomohou našim partnerům dosáhnout úspěchu v éře mobility a cloudu,“ uvedl Maurizio Carli, generální ředitel VMwaru pro region EMEA.

Před nástupem do VMware pracoval Dodds jedenáct let ve společnosti Microsoft, kde zastával řídící pozice v oblasti prodeje, technologií i obchodu. Posledních 18 měsíců byl zodpovědný za partnery a malá a střední řešení v regionu západní Evropy.

Během svého třicetiletého působení na poli technologií získal zkušenosti i v dalších IT firmách, jako jsou Acer nebo Compaq.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře