Lidé: Roman Rous je výkonným ředitelem SodatSW

Na pozici nahradil Martina Hanzala. Jako jeden ze svých záměrů deklaroval zvýšení uživatelské přívětivosti vyvíjených technologií.

Lidé: Roman Rous je výkonným ředitelem SodatSWSpolečnost SodatSW má od února nového výkonného ředitele. Martina Hanzala, který se nyní plně věnuje technologickému rozvoji společnosti, na ní nahradil Roman Rous.

Roman Rous přichází s mnohaletými zkušenostmi v manažerských rolích ve společnostech Anect či Vera, které chce v SodatSW zúročit. Jeho hlavním úkolem je navázat na budování značky v České republice a zajistit expanzi na globální trhy.

Do zajišťování počítačové bezpečnosti jsou celosvětově ročně investovány miliardy dolarů. Výsledkem těchto investic jsou technologie, které jsou velmi bezpečné, ovšem pouze v případě, že je uživatel používá přesně definovaným způsobem," nastínil Roman Rous jednu z výzev, jíž chce čelit.

Tento definovaný způsob je však pro člověka spíše frustrující a nepřívětivý, protože vyžaduje extrémní pečlivost, sloní paměť a spoustu promarněného času. Věřím, že se nám v Sodatu podaří nadále vyvíjet technologie nejen bezpečné, ale i k lidem přátelské."

Zdroj: SodatSW

Úvodní foto: SodatSW

Komentáře