Lidé: Roman Nábělek je obchodním ředitelem pro korporátní klienty v Effectix.com

Společnost vybudovala dedikovaný tým pro korporátní klienty a do jeho čela jmenovala Romana Nábělka. Na starost bude mít klienty v ČR i SR.Společnost Effectix.com jmenovala nového obchodního ředitele divize pro korporátní klienty. K 1. prosinci 2014 stal jím Roman Nábělek (45) a stanul tak v čele týmu, který v posledních měsících sám pomáhal vybudovat. Jeho primárním posláním budou služby pro významné korporátní klienty v České i Slovenské

Roman Nábělek v nové funkci zúročí více než dvacetileté zkušenost z oblasti prodeje i marketingu v korporátním prostředí. V minulosti působil například jako obchodní ředitel Sodexo Catering Services, obchodní ředitel Unient Communications, viceprezident pro obchod a marketing u společnosti Global Express či obchodní manažer ve společnosti Mattel.

Nábělek vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity, finanční management na Open University a MBA program pro management a marketing na University of New York in Prague. Ve volném čase se věnuje sportu a mezi jeho koníčky patří například rocková hudba a cestování.

Zdroj: Effectix.com
Komentáře