Lidé: Roman Knap bude novým generálním ředitelem SAP ČR

Na pozici generálního ředitele společnosti SAP ČR nastoupí od 1. 1. 2014 Roman Knap a vystřádá tak Iva Kramoliše, který tuto pozici dočasně zastával od září letošního roku.

Lidé: Roman Knap bude novým generálním ředitelem SAP ČRRoman Knap (38) přichází do SAP ČR z funkce generálního ředitele SAP Slovensko, kterou bude i nadále zastávat, dokud společnost nedokončí výběrové řízení na jeho nástupce.

Ve SAP působí Roman Knap na různých pozicích od roku 2008. Před příchodem do SAP pracoval ve společnostech Oracle nebo KPMG Consulting.

Ivo Kramoliš se od nového roku bude opět soustředit na svou roli ředitele pro oblast služeb v regionu střední a východní Evropy. Pozici zastával dočasně po odchodu Romana Teimla.

„Jako generální ředitel SAP ČR bych chtěl dále posilovat pozici společnosti na českém trhu. Ta je zde vnímána zejména jako dodavatel ERP systémů, na které spoléhá většina předních českých podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy,“ uvedl v oznámení ke svému nástupu Roman Knap.

Zdroj: SAP ČR

Úvodní foto: SAP

Komentáře