Lidé: Roman Fuchs a Lubomír Veselý mají nové funkce v CCV Informační systémy

Roman Fuchs se stal šéfem divize Business Solutions poté, co dva roky vedl její obchod. Lubomír Veselý se stal vedoucím obchodního oddělení celé společnosti.

Lidé: Roman Fuchs a Lubomír Veselý mají nové funkce v CCV Informační systémySpolečnost CCV Informační systémy jmenovala Romana Fuchse na post ředitele divize Business Solutions, která se zaměřuje na specializovaná řešení podnikových informačních systémů a řízení skladů (WMS).

Na místo vedoucího obchodního oddělení se z pozice obchodního manažera přesunul Lubomír Veselý. Jeho úkolem je koordinace akviziční činnosti a rozvoj obchodních příležitostí pro čtyři existující divize společnosti.

Roman Fuchs se osvědčil zejména svým zákaznicky orientovaným přístupem a spolu s bohatými zkušenostmi v oblasti logistických a dalších podnikových řešení má ty správné předpoklady pro vedení i další růst divize Business Solutions,“ uvedl Dalibor Damborský, jednatel společnosti CCV Informační systémy.

Roman Fuchs, CCV Informační systémyRoman Fuchs (43) přechází do čela Business Solutions po dvouletém působení na pozici vedoucího obchodu divize. Ještě předtím v rámci svého celkem 17letého působení v CCV informační systémy zastával pozice account managera a vedoucího manažera logistických projektů.

Dříve pracoval také v obchodní pozici ve společnosti Generis, která se stala předmětem akvizice ze strany CCV Informační systémy. Vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří cestování, lyže a florbal.

Lubomír Veselý, CCV Informační systémyLubomír Veselý (30) nastupuje do vedení obchodního oddělení společnosti CCV Informační systémy z pozice obchodního manažera divize Business Solutions. Obchodní činnosti se věnoval také ve firmách Medica HealthWorld a Moravia Propag, kde byl zodpovědný za rozvíjení klíčových klientů a expanzi firmy na ruské trhy.

Veselý je absolventem VOŠ Informačních systémů a služeb v Brně. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří potápění.

Zdroj: CCV Informační systémy
Úvodní foto: CCV Informační Systémy

Komentáře