Lidé: Robert Pulchart je territory account managerem Veeamu v ČR

Do rostoucího regionálního zastoupení společnosti Veeam Software nastoupil Robert Pulchart, který od července zastává pozici territory account manager.

Lidé: Robert Pulchart je territory account managerem Veeamu v ČRRobert Pulchart nastoupil do regionálního zastoupení firmy Veeam, kde zodpovídá za obchod se sektory státní správy, zdravotnictví a školství. Jeho cílem je zajistit další růst společnosti ve zmíněných segmentech v České republice.

Robert Pulchart má v IT dvacetileté zkušenosti. Začínal u Hewlett-Packard a posledních 14 let pracoval v obchodních pozicích také u Sun Microsystems, VMwaru a Fujitsu.

Robert je zkušený obchodník, který se vždy snaží co nejlépe porozumět potřebám svých zákazníků a najít pro ně optimální řešení. Je vítanou posilou pro náš tým v době, kdy na českém trhu strmě rosteme,“ uvedl v oznámení Martin Štětka, ředitel české, slovenské a maďarské pobočky.

Může se těšit z prostředí moderní společnosti, sehraného týmu i práce, která ho čeká. Vždyť za druhý kvartál 2016 jsme v Česku zaznamenali meziroční růst tržeb o 72 %. Jen tržby z prodeje nových licencí stouply o 81 % a z obnovy licencí o 50 % oproti druhé čtvrtině loňského roku,“ dodal Štětka k výsledkům lokálního zastoupení.

Zdroj: Veeam software

Úvodní foto: Veeam Software

Komentáře