Lidé: Ricoh představil tři nové členy managementu pro ČR a SR

Vedení české a slovenské pobočky společnosti Ricoh rozšířili Leoš Vídenský jako finanční ředitel, Radan Miksa jako ředitel oddělené podnikových řešení a Jana Šmídová Koppová jako ředitelka pro nepřímý prodej.

Lidé: Ricoh představil tři nové členy managementu pro ČR a SRSpolečnost Ricoh oznámila několik personálních změn ve vedení české a slovenské pobočky. Novým finančním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia se k 1. 12. 2015 stal Leoš Vídenský (vlevo), který se ze své pozice stará se o finance, general procurement, právní oddělení a controlling.

Vídenský má mnohaleté zkušenosti z oboru, dva roky působil jako výkonný ředitel se zaměřením na akvizice v investiční skupině DRFG a jedenáct let působil jako finanční ředitel pro střední a východní Evropu ve společnosti Otis, kde byl zodpovědný za finanční řízení a monitoring poboček v deseti zemích.

Leoš Vídenský má tři děti a ve svém osobním životě se s manželkou věnuje golfu, jachtingu, v zimě si rád zalyžuje a v létě jezdí na horských kolech.


Na pozici ředitele oddělení firemních řešení Ricoh Business Solutions (RBS) nastoupil koncem roku 2015 Radan Miksa (vpravo), který své zkušenosti v oboru postupně získával u společností Syconix, Xerox, Océ a Canon.

Miksa je specialistou na zpracování a oběh dokumentů, především v prostředí outsourcingových služeb. Kariéru začínal jako konzultant DMS, postupem času se vypracoval do manažerských pozic.

V soukromém životě se Radan Miksa věnuje rodině a svým zimním i letním sportovním koníčkům.


Poslední posilou je Jana Šmídová Koppová, která se v Ricohu koncem loňského roku stala novou ředitelkou pro nepřímý prodej. Dříve působila ve společnosti Sony.

Zdroj: Ricoh

Úvodní foto: Ricoh

Komentáře