Lidé: René Keyzlar je manažerem divize Office v českém Microsoftu

Dosavadní manažer této divize Martin Hruška přechází na pozici šéfa obchodním SMB divize.

Lidé: René Keyzlar je manažerem divize Office v českém MicrosoftuČeská pobočka Microsoftu oznámila k 1. 7. personální změny. Na pozici manažera divize Microsoft Office, jež zajišťuje prodej, lokalizaci a marketing kancelářského software, byl jmenová René Keyzlar (vpravo), dosavadní manažer divize Operator Channel pro region střední a východní Evropy.

René Keyzlar přišel do do Microsoftu v roce 2009 na pozici manažera divize mobilních řešení pro region CEE. Poslední rok měl na starosti spolupráci s telekomunikačními operátory v regionu. Před nástupem do Microsoftu pracoval na manažerských pozicích ve společnostech Samsung či Sony Ericsson.

Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, trendům v architektuře a designu.

Dosavadní manažer divize Microsoft Office Martin Hruška (vlevo) se přesouvá na pozici manažera obchodní divize pro malé a střední podniky, v rámci které bude zodpovědný za prodej produktů a služeb Microsoft, marketing, za řízení distribuční a partnerské obchodní sítě.

Martin Hruška nastoupil do Microsoftu v roce 2003 a postupně působil na pozicích manažera partnerských programů Microsoft, account manažera pro klíčové obchodní partnery a manažera obchodního týmu pro partnerský prodej.

Vystudoval ekonomii na České zemědělské univerzitě a získal titul MSc v oboru Management Studies na Nottingham Trent University (B.I.B.S.). Svůj volný čas věnuje rodině, hraní v kapele, golfu, jízdě na kole a cestování.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře