Lidé: Radim Janda je generálním ředitelem českého Ericssonu

Zároveň zde bude působit jako account manager pro O2 Česká republika. Do Ericssonu přichází po sedmi letech ve společnosti Cisco.Radim Janda byl k 1. 7. 2014 jmenován generálním ředitelem společnosti Ericsson Česká republika a zároveň jejím account managerem pro O2 Česká republika.

Ericssonu přichází s více než patnáctiletou zkušeností v českém telekomunikačním průmyslu. V posledních sedmi letech působil Radim Janda ve společnosti Cisco, kde měl na starosti komunikaci s O2 Česká republika. V této roli bude tedy i nadále pokračovat u Ericssonu.

Při práci pro Ericsson se chci zaměřit na to, aby se tato společnost stala důvěryhodným technologickým partnerem a první volbou pro naše zákazníky. Chci úzce spolupracovat s naším týmem v České republice a pomoci provozovatelům umožnit vytvořit zde technologicky propojenou společnost,“ uvedl Radim Janda ku příležitosti nástupu na novou pozici.

Radim Janda vystudoval finance a daně na Evropském polytechnickém institutu. Ve svém volném čase se věnuje bojovým uměním. Aktivně pěstuje thai box a krav magu.

Zdroj: EricssonKomentáře