Lidé: Radek Petrželka je obchodním ředitelem VUMS DataCom

Před patnácti lety ve firmě začínal jako produktový manažer, nyní se vypracoval na místo šéfa obchodu. Petrželka chce v nové pozici zapracovat na zjednodušení procesů, upevnění spolupráce s partnery a rozvoj segmentu služeb.

Lidé: Radek Petrželka je obchodním ředitelem VUMS DataComSpolečnost VUMS DataCom oznámila, že jmenovala Radka Petrželku na pozici obchodního ředitele. Jeho úkolem bude řízení celého obchodního procesu od počátku až k dodání produktu nebo služby zákazníkovi.

Petrželka, kterého VUMS DataCom označuje za jednoho ze svých pilířů, chce na nové pozici především zjednodušit procesy v rozrůstající se firmě, upevnit spolupráci s partnery a rozvíjet nové obchodní příležitosti hlavně v oblasti služeb.

Radek Petrželka pracuje ve VUMS DataCom již patnáct let a svou cestu na ředitelský post začal jako produktový manažer. Kariéru začínal jako správce počítačových sítí, poté působil na prodejních postech ve společnostech Soft-Tronik a Tech Data.

Petrželka je absolventem Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava. Ve volném čase si rád rozšiřuje obzory cestováním a věnuje se rekreačním sportům.

Zdroj: VUMS DataCom

Úvodní foto: VUMS DataCom

Komentáře