Lidé: Primož Karlin je šéfem obchodu a marketingu českého Microsoftu

Na pozici nahradil Carmen Du Bois, která se přesouvá do Spojených arabských emirátů. Karlin bude zodpovídat především za krátkodobou i dlouhodobou obchodní a marketingovou strategii Microsoftu na českém trhu.

Lidé: Primož Karlin je šéfem obchodu a marketingu českého MicrosoftuObchodním a marketingovým ředitelem české pobočky společnosti Microsoft se s platností od 1. července 2015 stává Primož Karlin. Naváže zde na aktivity Carmen Du Bois, která se přesouvá na regionální marketingovou pozici do Spojených arabských emirátů.

Karlin bude zodpovědný za řízení krátkodobé i dlouhodobé marketingové a obchodní strategie společnosti, koordinaci obchodních divizí, marketingové a PR komunikace. V rámci své pozice bude napomáhat naplňování cílů a realizaci obchodní transformace společnosti.

Působil deset let ve slovinské pobočce Microsoftu - z toho tři roky v roli obchodního ředitele pro významné zákazníky a partnery. Na konci roku 2013 se přesunul do České republiky na pozici technického ředitele pro významné zákazníky.

Primož Karlin pochází ze Slovinska a je absolventem Univerzity v Lublani. Ve svém volném čase se věnuje rodině, sportuje a jezdí na motorce.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře