Lidé: Petr Tošner je obchodním ředitelem Axis Communications pro východní Evropu

Dosavadní marketingový ředitel společnosti pro region východní Evropy přesedl do nového křesla. Pozice vznikla kvůli potřebě zastřešit řízení obchodních týmu na jednotlivých trzích v regionu.

Lidé: Petr Tošner je obchodním ředitelem Axis Communications pro východní EvropuSpolečnost Axis Communications oznámila, že vytvořila novou pozici obchodního ředitele pro východní Evropu a jmenovala do ní Petra Tošnera. Ten dosud ve společnosti působil jako marketingový manažer pro stejnou oblast.

Pozice regionálního obchodního ředitele podle Axis vznikla kvůli potřebě zajistit zajištění řízení rozrůstajících se obchodních týmů v zemích východní Evropy. Dalším důvodem je pokračování stimulace expanze IP videodohledových systémů na úkor analogových.

Petr Tošner před svým nástupem do Axis Communications v roce 2012 působil ve společnostech IBM a Microsoft na manažerských pozicích v oblasti marketingu a obchodu. Vzdělání v oboru informační management získal na Univerzitě Hradec Králové a titul MBA na britské univerzitě Warwick Business School.

Petr Tošner je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se rád věnuje expedicím na místa s divokou přírodou.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře