Lidé: Petr Špinar je country manager Motorola Solutions ČR

Z pozice oblastního manažera je dále zodpovědný za celou oblast severní a východní Evropy. Jeho cílem je podpora obchodu a rozvoj telekomunikačních systémů v celém regionu.

Lidé: Petr Špinar je country manager Motorola Solutions ČRSpolečnost Motorola Solutions oznámila personální změnu na nejvyšší pozici v České republice. Na pozice country managera a oblastního ředitele pro severní a východní Evropu byl jmenován Petr Špinar.

Cílem společnosti Motorola Solutions je soustředit se na oblast zabezpečené rádiové komunikace a upevňovat pozici v oblasti spolupráce s bezpečnostními a záchrannými složkami státu a komerčních subjektů. Mým cílem je podporovat obchod a rozvoj krizových telekomunikačních systémů napříč celým regionem,“ uvedl Petr Špinar ku příležitosti svého jmenování.

Petr Špinar není v Motorole žádným nováčkem. V minulosti zde působil jako generální ředitel české pobočky s odpovědností za řízení a rozvoj podnikání. Za svou kariéru v Motorole zastával i různé další pozice ve výkonném managementu, a to jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy.

Kromě Motoroly působil například ve společnostech Schneider Electric (viceprezident), CSC (generální ředitel pro východní Evropu) nebo Hewlett-Packard (aliance director pro region EMEA).

Petr Špinar je absolventem Vysokého učení technického v Brně, fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií, se zaměřením na technickou kybernetiku a měřicí techniku.

Zdroj: Motorola Solutions

Úvodní foto: Motorola Solutions

Komentáře