Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.Bohemia

Novým výkonným ředitelem internetového prodejce počítačů, spotřební elektroniky a jízdních kol T.S.Bohemia byl jmenován pan Petr Schrom. Plánuje vstup s PC Barbone na Slovensko.

Lidé: Petr Schrom se vrací jako výkonný ředitel do T.S.BohemiaPetr Schrom od 3. 8. 2016 jako nový CEO T.S.Bohemia řídí a koordinuje všechny činnosti společnosti v České republice a na Slovensku.

T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele transformoval ze subdistributora IT na tehdy druhý největší e-tail spotřební elektroniky v ČR.

Více než 10 let také pracoval u největšího distributora IT v ČR eD system Czech na pozici obchodního a marketingového ředitele. Podledního tři a půl roku vedl jako výkonný ředitel ExaSoft Holding.

Petr Schrom studoval na Newport university BBA a Business School Nederland MBA.

„T.S.BOHEMIA je po koupi e-shopu alfa.cz jedničkou mezi e-taily na Moravě a největším výrobcem PC Barbone v ČR. Chtěli bychom během 3 let postupně navýšit náš tržní podíl i v Čechách a vstoupit na Slovensko.

Důraz však budeme klást na profitabilní business a to se týká i rozšiřování našeho sortimentu,“ uvedl v oznámení nový výkonný ředitel s odkazem na výhradní distribuční kontrakt na kola Kross.

Zdroj: T.S.Bohemia, ChannelWorld
Komentáře