Lidé: Petr Ritz přešel do Microsoftu jako Windows device solutions specialist

Petr Ritz přechází od AMD do společnosti Microsoft.

Lidé: Petr Ritz přešel do Microsoftu jako Windows device solutions specialistPetr Ritz do společnosti Microsoft nastoupil na pozici Windows device solutions specialist a jeho úkolem bude zajistit růst používání zařízení s operačním systémem Windows v podnikovém prostředí.

Zároveň se má v rámci celopodnikového přechodu od softwaru k zařízením a službám podílet na potřebné tranformaci prodejního týmu. Dále bude sloužit klíčovým zákazníkům Microsoftu jako poradce.

U AMD působil téměř dva roky jako country sales and marketing manager pro Českou republiku a Slovensko. Dříve zastával funkci enterprise business development managera pro region CCE, kdy měl na starost prodej a rozvoj pozice firmy v podnikovém sektoru.

Byl zodpovědný například za budování, udržování a prohlubování vztahů se zákazníky, poskytování podpory prodeje partnerům nebo za přípravu analýz, plánů a prognóz.

V předcházejících letech působil také na pozicích product and sales manager pro servery Primergy ve Fujitsu,Industry Standards Servers & Volume Enterprise Storage business unit lead v HP a product manager & component business unit lead v eD system Czech.

Zdroj: LinkedIn/ChannelWorld

Úvodní foto: cz.linkedin.com/in/petrritz

Komentáře