Lidé: Petr Mýtina je generálním ředitelem Servodat

Společnost Servodata oznámila změny v manažerském týmu. Jejím generálním ředitelem je od 1. února 2014 Petr Mýtina.

Lidé: Petr Mýtina je generálním ředitelem ServodatPetr Mýtina do společnosti Servodata nastupuje po více než 20 letech působení na trhu informačních technologií.

Velký důraz při svém působení v Servodatech budu klást na kontinuální inovaci, jak v samotných technologiích, tak ve způsobu jejich nasazení a využití. To je a bude společný jmenovatel naší strategie,“ uvedl Petr Mýtina k příležitosti svého jmenování.

Dosavadní generální ředitel Rostislav Jirkal se stal prezidentem celé skupiny Servodata Group. Jeho hlavním posláním bude posilování pozice skupiny a vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti komplexních řešení, školení a služeb.

Servodata si za 23 let své existence vybudovala na trhu velmi silnou pozici a rozrostla se až do nynější skupiny Servodata Group, která daleko přesahuje původní záběr společnosti. Věřím, že nás čeká další úspěšný rozvoj. Právě proto jsem se rozhodl přesunout značnou část svých aktivit do vyhledávání nových obchodních příležitostí,“ uvedl Rostislav Jirkal.

Zdroj: Servodata

Úvodní foto: Servodata

Komentáře