Lidé: Petr Kuboš je corporate sales manager Kaspersky Lab pro východní Evropu

Do Kaspersky přichází z Avastu, kde vyhledával obchodní příležitosti v regionu EMEA. Ze své nové pozice bude zodpovědný především za prodej bezpečnostních řešení pro korporace, operátory nebo poskytovatele služeb, ale i za vývoj a prodej řešení formou SaaS.

Lidé: Petr Kuboš je corporate sales manager Kaspersky Lab pro východní EvropuSpolečnosti Kaspersky Lab jmenovala Petra Kuboše na pozici corporate sales manager. Na starosti bude mít především rozvoj obchodních aktivit společnosti ve východní Evropě.

Zaměří se zejména na komplexní bezpečnostní řešení pro B2B segment, konkrétně pro velké korporace, podniky, mobilní operátory nebo poskytovatele služeb. Dalším neméně důležitým úkolem Petra Kuboše bude vývoj a prodej bezpečnostních řešení formou SaaS (Software as a Service).

Petr Kuboš má více než 15 let zkušeností především z oboru telekomunikací. Působil v oddělení prodeje korporátním zákazníkům ve společnosti Eurotel a následně Telefonica Czech Republic. Pracoval také v dalších významných společnostech zabývajících se výrobou mobilních telefonů jako například Sagem, ZTE Czech či LG Electronics.

Před nástupem do Kaspersky Lab zastával pozici business development managera ve společnosti Avast, v níž se staral o vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu EMEA.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře