Lidé: Petr Katzer je major account managerem Fortinetu, Michal Plíhal se stará o channel

Fortinet jmenoval Martina Ignjatoviče na pozici systémového inženýra a posílil o tři nové tváře - Petra Katzera na pozici major account manager, Michala Plíhala na pozici channel account manager a Janu Šímovou na pozici inside sales representative.

Lidé: Petr Katzer je major account managerem Fortinetu, Michal Plíhal se stará o channelSpolečnost Fortinet přivítala do svého obchodního týmu novou posilu v podobě Petra Katzera, který nastoupil na pozici major account manager pro Českou republiku. Jeho rolí bude rozvoj obchodních příležitostí a péče o zákazníky ze segmentu korporací.

Petr Katzer má více než desetileté zkušenosti z vysokých obchodních pozic v předních IT firmách jako je Cisco, Dimension Data nebo ICZ. V posledně jmenované společnosti působil jako vedoucí prodejního týmu se zodpovědností za řízení prodejů, budování nových prodejních kanálů a vytváření obchodní strategie.

Petr Katzer vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, je ženatý a má tři děti. K jeho zálibám patří sport a kultura, především literatura a film.

Tři další změny

Katzer však není jediná nová posila Fortinetu. Martin Ignjatovič se stal systémovým inženýrem pro region CEE a bude asistovat při celém prodejním cyklu od předprodejních prezentací až po technickou poprodejní podporu a vzdělávání zákazníků. Ignjatovič působí ve Fortinetu od roku 2014, předtím působil ve společnostech ČSA a Generali Development.

Michal Plíhal se stal channel account managerem pro region střední a východní Evropy se zaměřením na malé a střední podniky. Před nástupem do společnosti Fortinet pracoval jako produktový manažer u distributora DNS, kde zodpovídal za prodeje produktů Fortinet i dalších bezpečnostních řešení. V minulosti působil také ve společnostech AVG Technologies a ABRA Software.

Převážně mužský tým pak nově rozšíří i žena – Jana Šímová byla jmenována na pozici inside sales representative pro region CEE. Před svým nástupem do společnosti Fortinet působila ve firmách MHM Computer a ICZ.

Zdroj: Fortinet
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře