Lidé: Petr Hampl je obchodní ředitelem slovenské pobočky Asseco Solutions

Na místo přichází ze stejné pozice v české pobočce. Jeho úkolem bude synergické propojení působení společnosti v obou zemích.

Lidé: Petr Hampl je obchodní ředitelem slovenské pobočky Asseco SolutionsVe společnosti Asseco Solutions Slovensko došlo k výměně ve vedení. Obchodním ředitelem společnosti byl k 1. 6. 2014 jmenován Petr Hampl, který dosud zastával tutéž pozici v sesterské firmě Asseco Solutions ČR.

Ze své pozice bude Petr Hampl zodpovědný za obchod na Slovensku, přičemž bude i nadále mít na na starosti péči o současné zákazníky v české pobočce. Cílem nového obchodního ředitele bude nejprve metodicky a procesně sjednotit obchodní postupy v obou zemích a docílit tak synergie.

Vytváření a udržování vztahů se zákazníky je v obchodu s informačními systémy klíčovým procesem. Rád bych se nyní se svými slovenskými kolegy podělil o své dlouholeté zkušenosti z této oblasti a pokusil se pomoci jim s hledáním obchodních příležitostí. Ačkoli se český a slovenský trh liší a každý z nich má svá specifika, společně určitě brzy najdeme k zákazníkům tu nejlepší cestu,“ představil Petr Hampl svou vizi.

Před svým nástupem do Asseco Solutions (v té době ještě LCS International) v roce 2003, působil Petr Hampl na pozici obchodního ředitele společnosti Technosoft.

Do roku 2006 zastával v Asseco Solutions pozici ředitele brněnské pobočky, v roce 2007 byl jmenován ředitelem dceřiné společnosti na Slovensku a do roku 2009 byl členem představenstva.

Je absolventem oboru ekonomika a management na Vysoké škole podnikání v Ostravě.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: Asseco Solutions

Komentáře