Lidé: Petr Čáp a Jiří Nekuža jsou account managery ve společnosti Acrea CR

Petr Čáp bude mít na starost segment bankovnictví a telekomunikací, zatímco Jiří Nekuža se bude starat o zákazníky z oblasti maloobchodu, veřejných služeb a průmyslu.

Lidé: Petr Čáp a Jiří Nekuža jsou account managery ve společnosti Acrea CRSpolečnost Acrea CR oznámila, že se její český tým rozrostl o dva nové account managery. Prvním je Petr Čáp (vlevo), který bude zodpovědný za sféru bankovnictví a telekomunikace, druhým je Jiří Nekuža (vpravo), jenž bude mít na starost segment retail, utitility a průmysl.


Petr Čáp po studiu pracoval jako odborný asistent a pracovník ve vývoji vědeckých měřících přístrojů na ČVUT. V roce 1992 založil s partnery společnost Proxima computers, kterou řídil a odpovídal za obchodní činnost.

Po odprodeji podílu ve firmě se Petr Čáp věnoval obchodní a prezentační činnosti, například ve společnosti 3E Praha Engineering nebo Telecomspol, kde se zaměřil na obchodní a analytickou činnost pro státní správu a významné korporátní zákazníky.


Jiří Nekuža vystudoval VŠE a na počátku kariéry se věnoval mezinárodnímu obchodu. Přes 15 let působil v PZO Centrotex a měl na starosti dovozy hotových textilních výrobků z Evropy a Dálného východu.

Po roce 1989 obchodoval i s dalšími komoditami a tyto zkušenosti využil i při následné práci ve společnostech Tesco, HM nebo Globus. V posledních osmi letech pracoval jako obchodník v B2B segmentu pro zahraniční společnosti, které se zabývají servisním pronájmem pracovního oblečení.

Zdroj: Acrea CR

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře