Lidé: Petr Bulička je novým obchodním ředitelem Dimension Data

Od 1. 10. se novým obchodním ředitelem společnosti Dimension Data Czech Republic stal Petr Bulička.

Lidé: Petr Bulička je novým obchodním ředitelem Dimension DataPetr Bulička se v Dimension Data zaměří na vyhledávání a zprostředkování nových obchodních příležitostí a budování dobrých vztahů s klíčovými klienty s důrazem na oblasti IT poradenství, služeb, řízení IT projektů, outsourcingu a cloudových služeb.

„Mým hlavním cílem je posílit pozici společnosti jako lokálního lídra v poskytování a řízení IT služeb, využívat zázemí globální báze zkušeností z mezinárodních projektů a aktivně vyhledávat nové oblasti rozvoje,“ uvedl v oznámení Petr Bulička.

V současnosti jsou Dimension Data v České republice velmi silným hráčem na poli kontaktních center a mým cílem je posílit naší pozici i v oblastech, jako jsou Datová centra, Cloudové služby nebo Podniková mobilita,“ dodal Bulička. 

Petr Bulička má více než 15 let zkušeností s vedením obchodních týmů v IT společnostech. Působil jako obchodní ředitel ve společnostech GEAC (SI/ERP) či INDRA. Pracoval také ve firmě Siebel Systems, ve které až do její akvizice společností Oracle prodával CRM řešení největším zákazníkům v rámci CEE regionu.

Od roku 2008 měl pak na starosti obchodní tým divize Enerprise Services v Hewlett-Packard, kde se zabýval prodejem komplexních informačních systémů a outsourcingu. Od roku 2013 se poté věnoval vlastnímu podnikání.

Petr Bulička vystudoval Informační technologie na ČVUT FEL v Praze. Svůj volný čas věnuje rodině, cestování, golfu a praktická střelbě (IPSC).

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: Dimension Data

Komentáře