Lidé: Peter McKay je prezidentem a William Largent generálním ředitelem Veeamu

Prezident a provozní ředitel McKay a generální ředitel Largent budou spolu s ostatními členy managementu naplňovat plány společnosti na globální expanzi v korporátním segmentu a udržení dvouciferného růstu.

Lidé: Peter McKay je prezidentem a William Largent generálním ředitelem VeeamuSpolečnost Veeam Software oznámila, že jmenovala Petera McKaye (na fotografii vpravo), svého dosavadního hlavního viceprezidenta a ředitele VMware pro americký trh, do pozice prezidenta a provozního ředitele.

Dosavadní výkonný viceprezident William Largent (vlevo) povýšil do pozice generálního ředitele. Spoluzakladatelé a ředitelé Veeamu Ratmir Timashev a Andrei Baronov si udrží svůj aktivní vliv v oblasti tržní strategie a vývoje nových produktů.

Jmenování podle Veeamu významně posiluje výkonný management. Společnost Veeam k němu přikročila v rámci naplňování své vize umožnit podnikům dostupnost v režimu 24/7/365, expandovat v korporátním segmentu trhu a udržet si dvouciferný růst příjmů.

Ze své pozice prezidenta a provozního ředitele bude McKay přímo zodpovědný generálnímu řediteli Largentovi a bude zodpovědný za prodej a související činnosti, marketing, finance a řízení lidských zdroj.

Před svým příchodem do společnosti Veeam zastával řadu vedoucích rolí ve společnosti VMware v rámci amerického trhu. Dříve působil jako prezident a generální ředitel ve společnostech Watchfire a eCredit.

William Largent bude ze své pozice generálního ředitele přímo zodpovědný představenstvu společnosti a bude dohlížet na strategii společnosti Veeam a oblast financí. Largent se významně podílel na růstu společnosti Veeam od jejího založení v roce 2006 a má více než třicetileté provozní a manažerské zkušenosti.

Před svým příchodem do Veeam působil jako generální ředitel společnosti Applied Innovation. V minulosti spolupracoval ve společnosti Aelita Software, kde zastával pozici provozního a finančního ředitele, ještě dříve působil jako finanční ředitel firmy Plug Power.

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: Veeam

Komentáře