Lidé: Peter Kucer je novým generálním ředitelem eD system Slovakia

Od ledna 2014 nastoupil do distribuční společnosti eD system Slovakia Peter Kucer jako nový generální ředitel.

Lidé: Peter Kucer je novým generálním ředitelem eD system SlovakiaPeter Kucer  má ve vedení společnosti eD system Slovakia zužitkovat zkušenosti z oblasti business developmentu a rozvoje informačních technologií, které získal na straně výrobců.

Dříve působil jako country general manager pro Slovensko ve společnosti EMC. Zastával také regionální pozice rozvoje obchodu pro IBM ve střední Evropě, Blízkém východu a Africe.

Oblast IT distribuce zná Peter Kucer také z opačné strany, když působil jako country general manager Slovakia v S&T.

Peter Kucer doplňuje proces návratu lokálního vedení poté, co společnost dočasně vedl Václav Novák. Ředitelem nákupu se tak nově stává Robert Sobola a séfem obchodu pak Martin Štúr.

Podobně jako při oznámení nového generálního ředitele eD system Czech Thierryho Bitouta uvedl jednatel společnosti Richard Havlík, že jmenování Petera Kucera nastartuje strategii rozvoje a růstu.

Především úspěšné výsledky Petera Kucera na jeho předchozích pozicích byly pro náš tým rozhodujícím momentem při výběru generálního ředitele,“ dodal v oznámení Richard Havlík.

Peter Kucer podle svých slov považuje eD system Slovakia za vynikající výzvu pro další manažerský úspěch, kterého by rád dosáhl s podporou celého týmu firmy.

Peter Kucer je absolventem Žilinské univerzity, kde získal titul PhD. Následným studiem na Henley Management College v Anglii dosáhl titulu MBA.

Zdroj: eD system Slovakia, ChannelWorld

Úvodní foto: eD system Slovakia

Komentáře