Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNS

Distributora s přidanou hodnotou posiluje Pavel Sedláček, který přichází ze společnosti Alpine Pro, a Ivan Chovanec, který se dosud věnoval vlastnímu podnikání.

Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNSVedení VAD distributora DNS posilují dvě nové tváře. Na pozici finančního ředitele nastupuje Pavel Sedláček (vlevo) a novým marketingovým ředitelem byl jmenován Ivan Chovanec (vpravo).

Pavel Sedláček (43) po tříletém působení na pozici konzultanta ve společnosti PwC přešel do společnosti Océ, kde odpovídal za finanční a obchodní controlling. Posléze z pozice finančního ředitele řídil po čtyři roky finanční a administrativní chod Océ v České a Slovenské republice.

Před nástupem do DNS působil také jako finanční ředitel ve společnosti Alpine Pro. Pavel Sedláček vystudoval finanční matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je ženatý a má tři děti, má rád turistiku, plavání a ekonomii.


Ivan Chovanec (36) započal svou kariéru ve společnosti Xerox, ve které působil nejdříve jako specialista marketingových aplikací a posléze jako marketingový a PR manažer. Řízení a rozvoj marketingových a PR aktivit měl na starosti také během svého čtyřletého působení ve společnosti Doosan Škoda Power.

V mezidobí se věnoval vlastním podnikatelským aktivitám. Ivan Chovanec vystudoval informační technologie na Fakultě informatiky a statistiky VŠE v Praze a ekonomii na Provozně-ekonomické fakultě ČZU v Praze. Je ženatý a má dvě děti, ve volném čase se věnuje sportu, politice a ekonomii.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře