Lidé: Pavel Kocián je novým generálem ABC Data, Václav Bunc posílí tým Value+

Společnost ABC Data oznámila jmenování nového generálního ředitele a posilu produktového týmu Value+.

Lidé: Pavel Kocián je novým generálem ABC Data, Václav Bunc posílí tým Value+Pavel Kocián (na fotografii vlevo) se stal novým generálním ředitelem české a slovenské pobočky společnosti ABC Data. Přináší si 18 let zkušeností v oblasti prodeje a marketingu.

Posledního 5,5 roku působil jako segment lead SMB v Microsoftu, předtím rok jako SAM, compliance lead. Vedoucí pozice zastával také v Samsungu (head of sales and marketing) a HP.

„V rámci těchto funkcí (Pavel Kocián) získal cenné zkušenosti v oblasti obchodního managementu a vedení na českém trhu a na dalších trzích v regionu EMEA. V Samsungu dosáhl velkého úspěchu dosažením špičkového podílu IT produktů na trhu,“ uvedla ABC Data v oznámení.

Pavel Kocián vystudoval České vysoké učení technické v Praze a absolvoval manažerské kurzy pořádané institutem INSEAD.

Na pozici vystřídá Tomasze Buka z polské centrály, který dočasně vedl lokální pobočky poté, co ABC Data odvolala po dvanácti letech z funkce Petra Jandíka.

Novou posilou týmu Value+ je Václav Bunc, který bude v nové funkci zodpovědný za rozvoj a posílení portfolia aktivních prvků z oblasti drátových a bezdrátových síťových technologií.  

V oboru IT působí již přes devatenáct let. Naváže tak na zkušenosti získané v rámci své kariéry, kdy zastával různé obchodní a technické pozice u výrobců (Fujitsu), distributorů (Alternetivo, Intelek) a operátorů (O2, České Radiokomunikace).

Václav Bunc se ve volných chvílích věnuje včelaření, výrobě cideru a lezení, které bere jako formu odpočinku.

Zdroj: ABC Data, ChannelWorld, LinkedIn
Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře