Lidé: Pavel Hrouda se stal finančním ředitelem společnosti Profinit

Ve své funkci bude zodpovědný za strategické řízení společnosti. Předchozích patnáct let Hrouda strávil na řídících pozicích v oblasti automobilového průmyslu, například ve společnostech Scania nebo Fiat.

Lidé: Pavel Hrouda se stal finančním ředitelem společnosti ProfinitFinančním ředitelem společnosti Profinit se od června 2016 stal Pavel Hrouda. Ve své nové funkci je odpovědný za strategické finanční řízení firmy, přičemž v ní zúročí své zkušenosti z praxe v oboru finančního a operativního řízení na globální úrovni.

Pavel Hrouda před příchodem do ICT segmentu pracoval 15 let v oblasti automobilového průmyslu, kde se z pozice finančního kontrolora společnosti Scania vypracoval až na místo CFO pro skupinu Fiat Group Automobile CZ&SK. Do společnosti Profinit přišel z BlueLink International CZ, dceřiné společnosti Air France.

Pavel Hrouda vystudoval provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity se zaměřením na finanční controlling. Mluví anglicky a je ženatý. Volný čas nejraději tráví aktivně se svou rodinou. Rád vyrazí na horské kolo, zahraje si golf nebo zajde na dobrý rockový koncert.

Zdroj: Profinit

Úvodní foto: Profinit

Komentáře