Lidé: Pavel Gregor vede nový produktový a marketingový tým Comforu

Nově sestavený tým bude zodpovědný za veškeré produktové a marketingové aktivity prodejní sítě Comfor v České republice.

Lidé: Pavel Gregor vede nový produktový a marketingový tým ComforuŘetězec Comfor oznámil vznik nového produktově marketingového týmu a personální změny v řídicích pozicích, které vešly v platnost k 1. 11. 2014.

Na pozici vedoucího nákupu přichází Pavel Gregor (29, vlevo), který byl doposud jedním z regionálních manažerů pečujících o moravské prodejny Comfor. Stává se nejen vedoucím nově vzniklého týmu, ale bude i jedním z produktových manažerů. Dalšími produktovými manažery budou David Plešinger a Vladimír Šubrt.

Manažerem zodpovědným za fungování franšízové sítě Comfor a vybrané projekty bude David Plešinger (39, vpravo). Do manažerského týmu Comfor Stores přechází z AT Computers, odkud fungování partnerské části sítě Comfor již zajišťoval.

Úkolem nově vybudovaného týmu je další zvýšení atraktivity nabízených produktů, zejména Comfor Trháků, rozšíření sortimentu o moderní IT produkty a lepší využití potenciálu celé prodejní sítě Comfor ve prospěch zákazníka i prodejen samotných,“ uvedl Martin Wanke, člen představenstva Comfor Stores.

Nový tým bude zastřešovat veškeré produktové a marketingové aktivity prodejní sítě Comfor, která v České republice čítá přes 200 prodejen. Slovenská síť bude prozatím nadále spadat pod AT Computers. Představenstvo firmy zůstává beze změny.

Zdroj: Comfor
Úvodní foto: Comfor

Komentáře