Lidé: Otto Menzel je ředitelem nepřímého prodeje v Xeroxu

Do vedení českého a slovenského zastoupení Xeroxu si přináší zkušenosti například z pozice regionálního ředitele HTC/TCCM pro oblast střední a východní Evropy.

Lidé: Otto Menzel je ředitelem nepřímého prodeje v XeroxuSpolečnost Xerox oznámila, že vedení jejího českého a slovenského zastoupení posílí Otto Menzel, který nastoupí na pozici indirect sales director.

Menzel bude v Xeroxu zodpovědný za řízení oddělení nepřímého prodeje (distributorské a sub-distributorské sítě) a divize papíru. Zároveň bude stát v čele několika strategických projektů.

Otto je pro nás vítanou posilou, která nám pomůže rychleji dosáhnout vytyčených cílů. Přináší sebou bohaté zkušenosti. Jsem velice ráda, že ho mohu přivítat na palubě,“ uvedla Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox Česká a Slovenská republika.

Menzel si do Xeroxu přináší zkušenosti ze společností Dell Computer, Telefónica O2 a HTC/TCCM, kde strávil čtyři roky na pozici regionálního ředitele pro region střední a východní Evropy a zodpovídal za strategický management, operativní řízení, správu obchodních kanálů, koordinaci a distribuci prémiových značek.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře