Lidé: Ondřej Šťáhlavský je regionálním ředitelem Fortinetu pro region CEE

Jeho cílem je stát se do dvou let lídrem trhu v regionu. K tomuto účelu od léta posiloval místní tým.

Lidé: Ondřej Šťáhlavský je regionálním ředitelem Fortinetu pro region CEESpolečnost Fortinet rozšířila svůj tým vytvořením nové pozice regionálního ředitele pro oblast střední a východní Evropy (CEE).Novou výzvu přijal v květnu 2014 Ondřej Šťáhlavský, který v minulosti již na obchodní pozici v tomto teritoriu působil a rozhodl se navázat na své předchozí úspěchy.

V posledních letech jsme dosáhli velkého růstu podílu na trhu IT bezpečnosti v regionu. Vzhledem k potenciálu, který tento trh nabízí, jsme se rozhodli k investicím a příchodem zkušeného manažera chceme naši pozici na trhu ještě posílit,“ uvedl ke vzniku nové pozice Joe Sarno, víceprezident Fortinetu pro oblast EMEA East.

Ondřej Šťáhlavský má za cíl dostat Fortinet na pozici lídra trhu síťových bezpečnostních technologií v regionu CEE. Stihnout to chce do dvou let; v současnosti je Fortinet třetí. Během třetího kvartálu dokázal tým pro region CEE meziročně zvýšit obchodní výsledky o téměř 80 %. Zároveň pokračovalo rozšiřování týmu.

Během tří měsíců jsme náš tým v podstatě zdvojnásobili. V červenci například nastoupil do českého týmu Horymír Šíma na pozici Major Account Manager (MAM), který se zaměřil na rozvíjení nových obchodních příležitostí přímo na koncovém trhu. Na Slovensku naše řady posílili Zsolt Géczi jako MAM a Peter Kočík na pozici systémového inženýra. V současné chvíli otevíráme ještě jednu obchodní pozici v České republice a jednu technickou v Maďarsk,“uvedl Ondřej Šťáhlavský.

Zdroj: Fortinet

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře