Lidé: Obchod v Lenovu posílí David Dražan a Daniel Merhaut

Společnosti Lenovo posílilo svůj lokální tým o dva nové členy. David Dražan nastoupil na pozici EGB sales representative, a Daniel Merhaut byl jmenován relationship managerem pro Českou republiku.

Lidé: Obchod v Lenovu posílí David Dražan a Daniel MerhautDavid Dražan (35 let; na fotografii vpravo) bude mít jako EGB Sales Representative v Lenovu na starosti rozvoj obchodu storage zařízení, serverů a pracovních stanic.

Ve společnosti působil již dříve, když zajišťoval prodej technických řešení pro český a slovenský trh. Své profesní zkušenosti získal i ve společnosti Samsung, kde zastával pozici B2B key account representative, a také ve společnosti Asus, kde pracoval na pozici commercial account manager.

David Dražan vystudoval Soukromou střední školu výpočetní techniky v Praze, obor hardwarová architektura. Svůj volný čas věnuje dětem, četbě knih a hraní badmintonu.

Daniel Merhaut (38 let; na fotografii vlevo) bude na pozici relationship manager zodpovědný za prodej a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky a obchodními partnery jak v rámci soukromého, tak i státního sektoru.

Před nástupem do Lenova pracoval pro Dell Computer, kde zodpovídal za prodej infrastrukturálních služeb. Zkušenosti v oboru získal také ve společnostech NetApp, kde měl na starosti prodej storage řešení do segmentu státní správy, a Hewlett-Packard, kde se věnoval budování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky v divizi personálních počítačů.

Daniel Merhaut získal inženýrský titul na ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří železniční modelářství, nohejbal, lyžování a cyklistika.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře