Lidé: Miroslav Tyburec je víceprezidentem Oki Systems pro region CEE

Současně firma jmenovala Jiřího Kárníka coby ředitele obchodu a marketingu.

Lidé: Miroslav Tyburec je víceprezidentem Oki Systems pro region CEESpolečnost Oki oznámila, že Miroslav Tyburec, její generální ředitel pro Českou republiku a Slovensko, se nově stal regionálním viceprezidentem se zodpovědností za region CEE (střední a východní Evropa), který zahrnuje kromě ČR a SR také Polsko, Maďarsko, Řecko, Kypr, Izrael, baltské státy a státy balkánského poloostrova.

Společnost zároveň uvedla Jiřího Kárníka na pozici obchodního a marketingového ředitele.

Miroslav Tyburec (*1966, na fotografii vlevo) vystudoval VŠE, obor Ekonomika průmyslu a působil ve firmách Škodaexport, ČSOB a Electrolux.

Od roku 1995 pracuje pro české a slovenské zastoupení značky Oki, nejprve jako finanční ředitel, později jako obchodní a marketingový ředitel, naposledy jako generální ředitel české a slovenské pobočky.

Mezi jeho záliby patří rodina, cestování, tenis, lyžování a fotbal.

Jiří Kárník (*1958, na fotografii vpravo) vystudoval VŠE, v letech 1991-2004 působil jako marketingový manažer společnosti Konsigna, poté byl tři roky marketingovým manažerem ve společnosti DNS. Od roku 2006 zastával pozici výkonného ředitele JVM Computers. Od ledna 2014 je obchodním a marketingovým ředitelem Oki Systems pro Českou republiku a Slovensko.

Mezi jeho zájmy patří historie, cestování a, stejně jako Miroslav Tyburec, rád lyžuje a hraje fotbal a tenis.

Zdroj: Oki

Úvodní foto: Oki

Komentáře