Lidé: Miroslav Tyburec je regionálním ředitelem Oki pro východní Evropu

Generální ředitel Oki pro ČR a SR se zároveň stal šéfem východoevropského regionu, do kterého spadá přes 40 zemí. Jeho jmenování přišlo jako součást reorganizace struktury zastoupení Oki v regionu EMEA.

Lidé: Miroslav Tyburec je regionálním ředitelem Oki pro východní EvropuMiroslav Tyburec (*1966), generální ředitel společnosti Oki pro Českou republiku a Slovensko, se nově stal také regionálním viceprezidentem pro východní region Oki Europe, který se skládá z více než 40 zemí.

Jmenování Miroslava Tyburce je součástí procesu konsolidace regionální struktury Oki Europe, kde se devět nadnárodních oblastí v rámci regionu EMEA slučuje do čtyř nových.

Miroslav Tyburec vystudoval VŠE, obor Ekonomika průmyslu. Dříve působil ve společnostem Škodaexport, ČSOB a Electrolux, od roku 1995 pak pracuje v českém a slovenském zastoupení značky Oki. Před současným postem generálního ředitele zde působil jako finanční ředitel, později jako obchodní a marketingový ředitel.

Mezi jeho záliby patří zejména sport, hraje tenis a lyžuje. Sleduje sportovní dění, zejména fotbal a hokej. Ve volném čase se věnuje rodině a cestování.

Zdroj: Oki

Úvodní foto: Oki

Komentáře