Lidé: Miroslav Štoček je NSX account executive ve VMwaru

Společnost VMware v České republice rozšířila tým o Miroslava Štočka, který bude zodpovědný za rozvoj a prodej řešení pro virtualizaci a bezpečnost síťové infrastruktury.

Lidé: Miroslav Štoček je  NSX account executive ve VMwaruMiroslav Štoček přináší na pozici NSX account executive do VMwaru obchodní a technické znalosti získané během téměř dvacetiletého působení v  technologických firmách včetně společností Nokia a Siemens.

 „Softwarově definované datové centrum a jeho součást, virtualizace sítí, patří ke klíčovým oblastem, kterým se VMware v současné době věnuje. Rolí našeho nového NSX Account Executive bude rozvoj obchodních příležitostí na českém a slovenském trhu a podpora zákazníků při modernizaci jejich IT, a to s plným využitím výhod virtualizace sítí,“ uvedl v oznámení Vladimír Střálka, country manager společnosti VMware pro Českou republiku a Slovensko.

Miroslav Štoček vystudoval elektroinženýring na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě a management a podnikové řízení na Pfeiffer University v USA a IPFM v Praze.

Ve volném čase se věnuje především sportu a cestování se svým synem, k jeho největším koníčkům patří lyžování, horské kolo, plachtění, poznávání nových kultur a psychologie a rozvoj osobnosti.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře