Lidé: Miroslav Bečka je výkonným ředitelem české pobočky S&T

Ve funkci nahradil Kamila Krause, který odchází na odpočinek. Ve vedení Bečku doplní dvě další nové tváře - Václav Kraus jako jednatel a finanční ředitel a Vojtěch Dvořák jako jednatel a technický ředitel.

Lidé: Miroslav Bečka je výkonným ředitelem české pobočky S&TMiroslav Bečka (na fotografii) byl jmenován na post výkonného ředitele české pobočky společnosti S&T CZ. Funkci přebírá po Kamilu Krusovi, který se po více než čtyřiceti letech rozhodl ukončit svou pracovní kariéru.

Na nový post Miroslav Bečka přichází z pozice jednatele společnosti, z níž se devět let podílel na rozvoji firmy. Bečka je ženatý a ve volném čase se věnuje kondičnímu běhu a windsurfingu.

Vrcholové vedení společnosti S&T CZ dále doplní Václav Kraus ve funkci jednatele a finančního ředitele a Vojtěch Dvořák, který se stává jednatelem a technickým ředitelem společnosti.

Nové vedení společnosti se chce soustředit na další posílení pozice S&T CZ na českém trhu, zejména v segmentu středně velkých a velkých zákazníků,“ uvedl novopečený ředitel společnosti S&T Miroslav Bečka.

Zdroj: S&T

Úvodní foto: S&T

Komentáře