Lidé: Mirek Kren je novým CEO Kerio Technologies

Na pozici výkonného ředitele společnosti vystřídal Scotta Schreimana. Kromě vedení globálního managementu bude zodpovědný za strategii a provoz společnosti.

Lidé: Mirek Kren je novým CEO Kerio TechnologiesSpolečnost Kerio Technologies oznámila jmenování Mirka Krena na pozici výkonného ředitele (CEO). Mirek Kren, který v Keriu pracuje již více než 12 let, povede globální management společnosti a bude zodpovědný za její strategii a provoz. Předchozí CEO Scott Schreiman se přesouvá na pozici executive chairman.

Před svým jmenováním dohlížel Mirek Kren jako COO a general manager na každodenní řízení provozu společnosti a pracoval na reorganizaci Kerio divize, aby se mohla plně soustředit na vývoj produktů Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a rovněž na nedávno spuštěnou cloudovou službu MyKerio.

Je mi velikou ctí, že jsem byl vybrán, abych řídil společnost Kerio. Nadcházející roky pro nás budou velice zajímavé, kromě zabezpečení sítí a emailu se budeme více soustředit na unifikovanou komunikaci,“ uvedl Mirek Kren ku příležitosti svého jmenování.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: Kerio Technologies

Komentáře