Lidé: Miloš Malaník je jednatelem a Ondřej Vaňha výkonným ředitelem DPD CZ

Přepravce oznámil, že Daniel Mareš, jednatel české pobočky DPD, po více než deseti letech opouští vedení společnosti. Na pozici jednatele jej nahradí Miloš Malaník. Ondřej Vaňha, dosavadní šéf obchodu a marketingu, povýšil na pozici výkonného ředitele.

Lidé: Miloš Malaník je jednatelem a Ondřej Vaňha výkonným ředitelem DPD CZPřepravce DPD oznámil, že k 1. 4. 2016 došlo ke změnám v jeho vedení. Daniela Mareše (na fotografii vlevo), současného jednatele DPD CZ, střídá na této pozici Miloš Malaník (uprostřed), který dříve pracoval pro jiného logistického integrátora. Novým výkonným ředitelem se pak stává Ondřej Vaňha (vpravo), který v DPD dosud působil jako obchodní a marketingový ředitel.

Daniel Mareš odchází po více než 14 letech práce pro DPD a 12 letech v pozici generálního ředitele a jednatele do mateřské společnosti GeoPost. Na jeho místo a zároveň pozici regionálního ředitele DPDgroup pro region CEE nastupuje Miloš Malaník, který má bohaté zkušenosti s řízením několika logistických společností od roku 1997.

Ondřej Vaňha, který dosud zastával pozici obchodního a marketingového ředitele, nastupuje na místo výkonného ředitele české pobočky DPD. V minulosti pracoval na obdobné pozici v obchodním oddělení v jiných logistických a telekomunikačních firmách. V DPD byl zodpovědný za obchodní oddělení, marketing a zákaznický servis.

Zdroj: DPD

Úvodní foto: DPD

Komentáře